KONST / Litografier / Linoliumtryck 8605439
nr 860 5439
Linoliumtryck
"båk i violett sommarljus", 2/8, motivet: 66x57okänd konstnär, signerad, -91
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 november 2013
kl 18:24:00
150 kr
200 kr